15 maja br. w Zespole Placówek Oświatowych w Ciecierzynie odbył się II Turniej Klas Szóstych Szkół Podstawowych Gminy Niemce o puchar im. bł. bpa Władysława Gorala. Uczniowie naszej szkoły zajęli II miejsce, zaraz za uczniami Szkoły Podstawowej w Niemcach i przed Jakubowicami.
Rozgrywki były przygotowane bardzo starannie, obejmowały konkurencje sportowe przeplatane pytaniami obejmującymi wiedzę z zakresu szkoły podstawowej. Były również zadania dla kibiców. Naszą szkołę reprezentowała silna ekipa z klasy szóstej, która świetnie poradziła sobie z zadaniami przygotowanymi przez organizatorów. Wielkie emocje dostarczyła dogrywka o I miejsce między naszą szkołą a Szkołą Podstawową w Niemcach. Ostatecznie zajęliśmy II miejsce a wszyscy zawodnicy i kibice otrzymali upominki i dyplomy. Serdecznie gratulujemy!!!