Powitanie wiosny w naszej szkole to niecodzienna okazja do zmiany ról. Uczniowie klasy szóstej stają się nauczycielami i innymi pracownikami szkoły, a nauczyciele przyjmują na siebie role uczniów (klasy VII). Lekcje odbywają się zgodnie z planem ułożonym przez Radę SU. Wszyscy nowi pedagodzy przygotowują się do zajęć zgodnie z instrukcjami prawdziwych nauczycieli. Jak udaje im się przeprowadzić lekcje w obecności nauczyciela siedzącego w ławce jak uczeń? To z pewnością sprawa indywidualna. Jedno jest pewne, prawie wszyscy mówią, że była to ciężka praca!
Drugą atrakcją dnia, przygotowaną przez SU, są konkursy dla wszystkich uczniów szkoły. Jednym z nich jest ocena najciekawszych kostiumów zgodnych z hasłem dnia. W tym roku 21 marca mieliśmy w szkole ZOO, a następnie odbyła się Olimpiada Zoologiczna z udziałem drużyny nauczycieli. Było wiele ciekawych konkurencji i dużo zabawy.
Jeśli chcecie zobaczyć ZOO w szkole, otwórzcie Album Fotograficzny.