• Warunki pracy

• W naszej szkole dzieci mają zapewnie warunki kształcenia, których próżno szukać w wielkich, miejskich szkołach. Dzięki małym klasom, mamy możliwość pełnej indywidualizacji procesu nauczania. Wszyscy nauczyciele, to osoby z tytułem magistra, które chętnie podnoszą swoje kwalifikacje. W szkole panuje przyjazna atmosfera. Nauczyciele dobrze znają uczniów, ich słabe i mocne strony. Dzięki temu, każdemu uczniowi można zapewnić stosowną pomoc. W szkole organizowane są zajęcia dodatkowe dla uczniów, którzy chcą rozwijać swoje zainteresowania, oraz zajęcia wyrównawcze, skierowane do tych, którzy potrzebują pomocy. W szkole mamy grupę specjalistów:

oligofrenoterapeuci, logopeda, specjalista od terapii pedagogicznej.

Nauczyciele starają się zarażać pasją do zdobywania wiedzy. Nieustannie podnosząc kwalifikacje są przykładem dla uczniów.